Background Image

DİĞER PROJELERİMİZ

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz
prestijli yaşam projelerimizden bazıları..

image

Beysu Konakları

106.500 m²'lik muhteşem peyzaj, 10.000 m²'lik otopark alanı, 8.500 m²'lik biyolojik gölet, 2000 m² sosyal ve ticari alan, 26.000 metrekareye büyük bir incelikle yerleştirilmiş konutları ile toplam 150.000 m² üzerinde işlenmiş gerçek bir yaşam alanı…

image

Gordion Residence ve AVM

Eskişehir yolu üzerinde, Çayyolu köprüsünün hemen yanında yapılan Gordion Alışveriş merkezi nitelikli marka karması ve yenilikçi mimarisi ile Ankara'nın en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden biri.
Ferah yemek alanları, sineması, çocuk oyun alanı, kapalı ve açık otoparkı, çevre ilçelere servis imkanı ve daha birçok farklılık ile Gordion daha uzun süre Ankaralıların gözdesi olmaya devam edecek.

image

Vadi Vista Konutları

Ankara Vadi Vista'da fitness salonu, yüzme havuzu, sauna, Fin hamamı, bilardo salonu, yürüyüş ve oturma alanları, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark bulunuyor.
Ayrıca akıllı ev teknolojisi, 24 saat kamera ve güvenlik Vadi Vista'nın içerisinde yer alıyor.

image

Atlantis City ve Atlantis AVM

Türkiye’de ilk defa bir konut projesinde uygulanan, Batıkent metro istasyonuna doğrudan bağlantılı Atlantis City treni 'MONORAY' İle site İçerisindeki her noktaya ücretsiz olarak en konforlu şekilde ulaşım.
Tertemiz bir havada 25.000 m2' lik yeşil alandaki botanik parkı ve 7.500 m2' lik su havuzları ile huzur dolu mutlu bir yaşam.

image

Batı Park Konutları ve Ticaret Merkezi

Belirli akslara sıkışmış Ankara’da merkezi konum açısından özel bir konut yaklaşımı olan Batı Park, ulaşım ve altyapı ihtiyaçlarının çözüldüğü Batıkent’te yer alıyor.
Hayallerini kurduğunuz konfor standartlarını evinizde ve site içerisinde sizlere yaşatan Batı Park, inşaat kalitesi, farklı sosyal çevre uygulamaları ve güvenlik gibi günümüz ihtiyaçlarını standart olarak size sunuyor.

image

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Beysu Evleri hakkında detaylı bilgi vermek için sizi arayabiliriz.